top of page

O NÁS

LazyFriday catio je hrdou součástí rodiny startupu LazyFriday. Pod taktovkou našeho zakladatele Lukáše Verčíka se staráme o vaše kočičí miláčky s láskou, péčí a profesionalitou. A jaký je náš příběh? 

LazyFriday catio, aneb jak šel čas

LazyFriday_catio.cz_ikona_o_nas_1@3x.png

Víte, že jsou kočičky druhým nejčastějším mazlíčkem českých domácností a nejčastějším mazlíčkem v evropských domácnostech? A to už je pořádný zástup uvrněných chlupáčů. Ale kdo se o ně postará, když zrovna jejich paníčci nemohou? 

Mít kočičku znamená starost, ale především radost. Občas nastane situace, kdy i nejlepší páníček potřebuje s chlupáčem pomoci a od toho jsme tu my. Chceme, aby o kočičky bylo vždy postaráno perfektně za každých okolností, a být páníčkům  kdykoliv k dispozici. 

LazyFriday_catio.cz_ikona_o_nas_2@3x.png
LazyFriday_catio.cz_ikona_o_nas_3@3x.png

Naše poslání zlepšovat životy mazlíčků jsme pojali moderně a transparentně. V naší platformě Róza mají páníčci vždy přehled, co se u nich doma a s jejich kočičkou děje. Není to jen o platformě, ale především o týmu srdcařů a zkušených kočkařů -  catio chův, pro které jsou mazlíčci na prvním místě.

Naše cesta však pokračovala dál, když z catia postupně vznikl startup LazyFriday. A protože milujeme nejen kočky, ale vlastně všechna živá chlupatá i nechlupatá stvoření, náš startup pohlídáme i další mazlíčky, pejsky, křečky, morčata, papoušky i rybičky. 

LazyFriday_catio.cz_ikona_o_nas_4@3x.png

A kdo za tím stojí?

Lukáš Verčík

founder & ceo

Je to nějaký rok, co mi doma začali dělat společnost dva kočíčí raubíři. Často jsem kvůli cestám řešil, kdo se mi o ně postará, když musím mimo domov a tak vzniklo LazyFriday catio. Věřím, že o mazlíčky má být dobře postárano a jejich majitelé by neměli být omezování tím, že nemohou najít nikoho, kdo se jim o ně postará. LazyFriday je moje srdcovka a jsem vděčný za tým super lidí, kteří mi ho pomáhají rozvíjet. Každý z nás alespoň čas od času ocení volný pátek, nebo ne?

lazyfriday_catio_clen_rodiny_lazyfriday.cz_lide_lukas_vercik_founder_ceo_2x.png

&

lazyfriday_catio.cz_roza_3x.png

Róza

Už jste tohle jméno někde slyšeli? Ano, pojmenovala jsem naši platformu Róza podle sebe. Hrdě se tedy považuji za hlavního maskota LazyFriday catio. Prý jsem malý ďábel v rouše beránčím, ovšem vůbec netuším, kde to můj páníček Luke vzal. 

lazyfriday_catio.cz_henry_3x.png

Henry

Velký nevlastní brácha šílené Rózy, to jsem já. Za kočičí národní sport považuji jídlo, spánek, válení se a mazlení. A jsem v tom fakt dobrý! Jsem pohodář, jen tak mě nic nerozhází a Róza s Lukem oba dobře ví, kdo je bytu pán.

To se mi líbí! Chci objednat

KOLIK TO BUDE STÁT?

Základní tarif vás vyjde stejně,
jako láhev dobrého vína. 

KDE MŮŽETE HLÍDÁNÍ VYUŽÍT?

Najdete nás v Praze i Brně,
v dalších městech brzy.

Jsme součástí rodiny LazyFriday

LazyFriday_logo_black_320x128px@svg@3x.p

„Pomáháme lidem a mazlíčkům žít lepší životy“

Ve startupu LazyFriday přeměňujeme klasické služby pro rodinu, mazlíčky a domácnost do moderního pojetí. V ČR tak rozvíjíme služby péče o mazlíčky, ale také o vaše domácnosti. 

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 10:00 - 18:00
SO-NE: 10:00 - 14:00

Kočičí poradna

Vše o plemeni

Tipy od catio

Kočka a já

Zdraví

bottom of page