O NÁS

LazyFriday catio je hrdou součástí rodiny startupu LazyFriday. Pod taktovkou našeho zakladatele Lukáše Verčíka se staráme o vaše kočičí miláčky s láskou, péčí a profesionalitou. A jaký je náš příběh? 

LazyFriday catio, aneb jak šel čas

LazyFriday_catio.cz_ikona_o_nas_1@3x.png

Víte, že jsou kočičky druhým nejčastějším mazlíčkem českých domácností? A to už je pořádný zástup uvrněných chlupáčů. Ale kdo se o ně postará, když zrovna jejich paníčci nemohou? 

Mít kočičku znamená starost, ale především radost. Občas nastane situace, kdy i nejlepší páníček potřebuje s chlupáčem pomoci a od toho jsme tu my. Chceme, aby o kočičky bylo vždy postaráno perfektně za každých okolností, a být páníčkům  kdykoliv k dispozici. 

LazyFriday_catio.cz_ikona_o_nas_2@3x.png
LazyFriday_catio.cz_ikona_o_nas_3@3x.png

Naše poslání zlepšovat životy mazlíčků jsme pojali moderně a transparentně. V naší platformě Róza mají páníčci vždy přehled, co se u nich doma a s jejich kočičkou děje. Není to jen o platformě, ale především o týmu srdcařů a zkušených kočkařů -  catio Hrdinů, pro které jsou mazlíčci na prvním místě.

Naše cesta však pokračovala dál, když z catia postupně vznikl startup LazyFriday. A protože milujeme nejen kočky, ale vlastně všechna živá chlupatá i nechlupatá stvoření, náš startup se rozrostl o další část. Tadááááá představujeme vám LazyFriday dogio! My vám totiž pohlídáme a vyvenčíme i pejsky. 

LazyFriday_catio.cz_ikona_o_nas_4@3x.png

A kdo za tím stojí?

Lukáš Verčík

founder & ceo

Je to nějaký rok, co mi doma začali dělat společnost dva kočíčí raubíři. Často jsem kvůli cestám řešil, kdo se mi o ně postará, když musím mimo domov a tak vzniklo LazyFriday catio. Věřím, že o mazlíčky má být dobře postárano a jejich majitelé by neměli být omezování tím, že nemohou najít nikoho, kdo se jim o ně postará. LazyFriday je moje srdcovka a jsem vděčný za tým super lidí, kteří mi ho pomáhají rozvíjet. Každý z nás alespoň čas od času ocení volný pátek, nebo ne?

lazyfriday_catio_clen_rodiny_lazyfriday.cz_lide_lukas_vercik_founder_ceo_2x.png

&

lazyfriday_catio.cz_roza_3x.png

Róza

Už jste tohle jméno někde slyšeli? Ano, pojmenovala jsem naši platformu Róza podle sebe. Hrdě se tedy považuji za hlavního maskota LazyFriday catio. Prý jsem malý ďábel v rouše beránčím, ovšem vůbec netuším, kde to můj páníček Luke vzal. 

lazyfriday_catio.cz_henry_3x.png

Henry

Velký nevlastní brácha šílené Rózy, to jsem já. Za kočičí národní sport považuji jídlo, spánek, válení se a mazlení. A jsem v tom fakt dobrý! Jsem pohodář, jen tak mě nic nerozhází a Róza s Lukem oba dobře ví, kdo je bytu pán.

Jsme součástí rodiny LazyFriday

LazyFriday_logo_black_320x128px@svg@3x.p

„Pomáháme lidem a mazlíčkům žít lepší životy“

Ve startupu LazyFriday přeměňujeme klasické služby pro rodinu, mazlíčky a domácnost do moderního pojetí. V ČR tak rozvíjíme služby péče o mazlíčky, ale také o vaše domácnosti. 

To se mi líbí! Chci objednat

KOLIK TO BUDE STÁT?

Základní tarif vás vyjde stejně,
jako láhev dobrého vína. 

KDE MŮŽETE HLÍDÁNÍ VYUŽÍT?

Najdete nás v Praze i Brně,
v dalších městech brzy.

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 09:00 - 18:00
SO-NE: 10:00 - 14:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Kočičí poradna

Vše o plemeni

Tipy od catio

Kočka a já

Zdraví