ČASTO KLADNÉ DOTAZY

Proč bych si měl/a nechat pohlídat kočku?


Ať už jedete na dovolenou, služební cestu, prodloužený víkend či k přátelům na chatu, kočičku můžete nechat tam, kde jí je nejlépe - doma. Kočky jsou narozdíl od psů fixované na místo, proto může takové cestování, přivodit kočičce i pěknou dávku stresu, který se může nehezky projevit i na následném soužití (močení mimo záchůdek, fyzické problémy, agresi atp.).
Jak vím, že bude moje kočička v dobrých rukou?


Catio Hrdinky vybíráme pomocí vícekolového přijímacího řízení. To znamená, že se do týmu dostanou jen ti nejzkušenější, nejzapálenější, nejsvědomitější a mnohdy i vystudovaní z oblasti veteriny. Samozřejmostí je bezúhonnost. Catio.cz má navázáno spousty externích spoluprací v oblastech, díky kterým se zaměstnanci dále vzdělávají a zlepšují své schopnosti a dovednosti. Hrdinky jsou navíc v kontaktu s veterinářem, který jim pomocí pravidelných školení předává své znalosti a potřebné informace. V případě potřeby, se mohou na odborníka obracet s jakýmkoliv dotazem, kdykoliv. S danou catio Hrdinkou se navíc setkáte osobně na úvodní schůzce, a tak si můžete udělat názor. Pokud by se vám Hrdinka nepozdávala, máte možnost požádat o někoho jiného.
O jaké kočky se staráte?


Malé, velké, chlupaté i nechlupaté. Milujeme všechny kočičky všemožných plemen a původů. Poradíme si s kočičkou tvrdohlavou i handicapovanou. Pro všechny typy máme profesionálně vyškolený a zkušený tým. Prosíme, nezamlčte nám nic o povaze a zdravotním stavu kočičky. Můžete tak předejít případným nepříjemnostem a nám tak dáváte možnost poskytnout mazlíčkovi adekvátní péči.
Bude mi kočičku po celou dobu hlídat stejná Hrdinka?


Ano, tento model se snažíme prosazovat. Mazlíček si tak může zvyknout na pravidelnost a také na stejného člověka. Ve výjimečných situacích (nemoc, apod.) musíme ale volit alternativu a hlídání převezme jiná Hrdinka. O této skutečnosti vás však okamžitě budeme informovat.
Moje kočka má specifické návyky a potřeby, zvládnete je vyplnit?


Všechny Hrdinky jsou zároveň dlouholetými majitelkami koček, psů a jiných mazlíčků, takže se s nějakým tím kočičím vrtochem už dobře znají. Jsou tedy schopny vypořádat se prakticky s čímkoliv, co si jeho kočičí veličenstvo usmyslí. Pokud navíc Hrdinku na úvodní schůzce na nezvyklosti kočičky upozorníte, nebo je vyplníte do profilu v platformě Roza, zvládne je zcela určitě.
Moje kočka je (chronicky) nemocná, nebo má zdravotní problémy, zvládnete se o ni postarat?


Ano, zvládneme. Máme v našem týmu Hrdinky, které mají vzdělání i zkušenosti s péčí o náročnější kočičky. Dejte nám tuto skutečnost vědět předem (již při objednávce) a my vám přiřadíme jednu z těchto Hrdinek. Nezapomeňte toto téma podrobně probrat při úvodní schůzce, ať Hrdinka ví, co čekat a jsme co možná nejlépe připraveni. Za tuto speciální péči vám nebude účtován žádný poplatek.
Co když moje kočka během hlídání onemocní?


I na takovou situaci jsou naši Hrdinové připraveni. Využijí kontaktu vašeho veterináře a pokud není k dispozici, využijí služeb našeho smluveného veterináře, který je neustále k dispozici. Hrdinové vaší kočičce zajistí prohlídku u zmíněného odborníka, doprovodí ji, stráví celý čas prohlídky s ní, zajistí předepsané léky, apod. O celém průběhu vás samozřejmě budeme informovat.
Jak probíhá úvodní a závěrečná schůzka?


Před samotným hlídáním se potkáte s Hrdinkou u vás doma v den a čas, kdy jste si úvodní schůzku objednali. Předáte si klíče, podepíšete Dohodu o hlídání a seznámíte se s kočičkou.. Sami se tedy budete moci přesvědčit o tom, že jste si společně sedli nejen vy s Hrdinkou, ale zejména Hrdinka s mazlíčkem. S Hrdinkou si řeknete veškeré informace o mazlíčkovi a zmíníte nejrůznější vrtochy, které by mohly mazlíčka během hlídání napadnout, zaznamenáte je do platformy Roza a hlídání může začít. Teď už jen můžete pomocí platformy Roza sledovat, co se u vás doma na hlídání děje a jak se kočička má. V “Deníčku” svého mazlíčka totiž vidíte z každé návštěvy reporty, které obsahují fotky, text i video. Na závěrečné schůzce si zase předáte zpět klíče, popovídáte si o průběhu hlídání a o tom, jak si vaše kočička společnost Hrdinky užila. Pokud na závěrečné schůzce netrváte, Hrdinka může nechat klíče doma (a pouze zabouhnout dveře) nebo je vložit do poštovní schránky. I tato skutečnost bude v platformě zaznamenána.
Jak hlídání funguje?


V tarifu hlídání je zahrnuto nakrmení kočičky, čištění záchudku, úklid případných nehod v domácnosti, pomazlení, hra i podání léků.
Zvládnou Hrdinové krizové situace?


Pečlivě si vybíráme, kdo se o vašeho chlupáče bude starat. Naši Hrdinové jsou zkušení kočkaři, mnohdy veterinárně studovaní, kteří si dovedou poradit v každé situaci, která by s kočičkou mohla nastat. Zakládáme si také na pravidelných školení a workshopech právě na témata krizových situací, první pomoci a další.

Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku?

lazyfriday_catio_ikony_kontaktujte_nas

Jsme tu pro vás každý den:
Po - Pá: 8:00 - 20:00
So - Ne: 10:00 - 16:00

lazyfriday_catio_ikony_kontaktujte_nas_2

Centrum zákaznické péče
tel: +420 775 898 888
e-mail: ahoj@catio.cz
chat: v pravém dolním rohu

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 08:00 - 20:00
SO-NE: 10:00 - 16:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Vše o plemeni

Kočka a já

Kočičí poradna

Zdraví

Tipy od catio