CATIO MAGAZÍN

Tipy na nejlepší dárky pro milovníky koček

Někdo už dohání poslední maličkosti pod stromek, jiný teprve přemýšlí, co by asi tak mohl darovat. A svoje rozhodnutí stejně ještě stokrát změní. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo je zapálený do koček, už nemusíte přemýšlet. My vám naservírujeme přímo pod nos nejlepší nápady na dárky pro kočkomily.

Pro milovníky koček je na prvním místě spokojenost a štěstí chlupáčů. Ideálním dárečkem je proto právě něco, co vykouzlí to nejhlasitější kočičí vrnění. A zároveň něco, co jim pomůže udržet byt či dům uklizený a bez škody na majetku.

Škrabadlo

Jistě, asi je to první věc, kterou při pořizování čtyřnohého prcka kupujete. Divili byste se, kolik kočkomilů na ni ale zapomene. No a co má malý nezbeda dělat, neobejde se přece bez ostrých drápů, když bude lovit rozsypané granule! Však on si poradí, gauč nebo záclony škrabadlo spolehlivě nahradí. Existují ale i designová škrabadla, která vzhled interiéru nijak nenaruší. Zkuste je darovat a zachránit tak poslední kusy nábytku bez úhony.

Přepravní taška

Každý, kdo nechce zbytečně uklízet pozůstatky kočičích střevních potíží, nebo se snaží udržet mazlíka bez červíků, navštíví alespoň jednou za čas veterináře. A co si budem, existuje i lepší zábava než honit zmatenou kočku po bytě a snažit se ji odvést v přepravce.

Lepší je plátěná taška, ve které bude kočka pohodlně ležet a rozhodně se k cestování nejen k veterináři nechá snáze přemluvit. Uvnitř bývá i bezpečnostní pásek, za který můžete kočičku připnout za postroj. Samozřejmě, že někdy je uzavřená přepravka nutná, pokud ale nemáte doma sprintera, zkuste ho naučit ležet v tašce. Je to dárek pro oba členy smečky!

Fontána

Ne vždy je čas doplňovat nebo obměňovat vodu v misce. Potřebujete třeba na den odjet, zapomněli jste si domluvit Catio Hrdinku a bojíte se, že budou mazlíčci strádat žízní. Navíc kočičí královny rozhodně nesmočí jazýček někde, kde plave chlup, a pijí radši ze dřezu. Proto je dobrým dárkem fontána, která díky motorku pořád dokola čerpá vodu a zároveň ji filtruje a zbavuje nečistot.

Kupte pro kočky fontánu, ať nehledá vodu jinde.

Většina koček je háklivá na čistou a čerstvou vodu a jistě mnoho z nás už nachytalo malého chlupáče ve dřezu nebo v umyvadle.


Darovací certifikáty

Vaši přátelé, kterým se chystáte jako kočkomilům nějaký ten dáreček věnovat, mají doma spokojeného čtyřnohého kámoše, kterému jistě nechybí láska a teplý pelíšek. Kdo ale takové štěstí nemá, jsou kočky a psi v útulcích.

Správnému milovníkovi koček udělá největší radost plná miska v útulku. Třeba Útulek Tibet, který má svoje pelíšky nedaleko od Brna, nabízí darovací poukazy za sto až dva tisíce korun. Vy jim pošlete peníze, oni vám napíší na certifikát jméno obdarovaného a radost a slzy dojetí máte u stromečku jisté. Dárek pak pomůže kočičky nejen nakrmit, ale hlavně zdravotně zabezpečit.

Poukaz Catio

Maká od nevidím do nevidím, učí se od rána do noci, nebo je často mimo domov a zároveň má doma chlupatého parťáka, kterému se nemůže dostatečně věnovat? Znáte někoho takového? Právě pro něj je tady tým Catio, který se o mazlíčka postará, uklidí mu, navaří mu a vymyslí hru přesně na míru jeho potřebám.

A aby měl dárek nějakou důstojnost, připravili jsme pro vás vánoční poukazy na hlídání. Páníček si díky nim bude moci sestavit ideální hlídací pán a Catio Hrdinka se pak o všechno postará. Takže čekujte náš nový eshop, za chvíli se rozjede!

Tohle bylo jen pár osvědčených tipů, jak udělat opravdovým uctívačům koček radost. A co jim třeba rádi darujete vy? Nebo jste darovali minulý rok? Pochlubte se v komentářích…

#dárky #kočky #milovníci #vánočnídárky

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 09:00 - 18:00
SO-NE: 10:00 - 14:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Kočičí poradna

Vše o plemeni

Tipy od catio

Kočka a já

Zdraví