CATIO MAGAZÍN

  • Renáta Hrabáková

Kočičky podle znamení v horoskopu


Možná jste z chování své kočičky občas tak trošku zmatení. Některé jevy příčinu nemají, jiné mohou být následkem toho, v jakém měsíci se váš chlupáč narodil. Pojďme se společně podívat, co hvězdy nadělily do vínku právě vašemu tygříkovi.

Kočička v Rybě (19. února - 20. března)

Kočičky ve znamení Ryb jsou úžasnými terapeuty. Díky své velmi dobře rozvinuté empatii se perfektně hodí pro páníčky, kteří trpí na úzkosti a deprese. Možná jste už někdy přemýšleli nad tím, jestli je možné, že by vám vaše kočička četla myšlenky. Možné to je, pravděpodobně je narozena právě v Rybách. Koťátka navíc umí hrát pěkně na city - pokud jste je nechali doma samotná, s velkou pravěpodobností se vám za vaši troufalosti pomstí. Tak buďte připravení :).

Kočička v Beranu (21. března - 20. dubna)

Kočičky, které se narodily právě v tomto období, jsou odvážné a dobrodružné a rozhodně neznají slovo překážka. Pokud vám malí chlupatí Berani občas roztrhnou pár vašich oblíbených pantoflí, není to bráno jako pomsta, ale jako impulzivní radost. Jejich energie je poháněna planetou Mars a může být sem tam nevyzpytatelná až náročná. To vám ale vykompenzují svou hravostí, která může být přímo strhující a nakažlivá.


Kočička v Býku (21. dubna - 20. května)

Chlupáči, kteří se narodili ve znamení Býka, mají velmi blízko k jídlu a rády si užívají to nejlepší, co jim naservírujete. Proto dbejte na to, aby měli dostatek pohybu. Stejně jako u lidí, jsou i kočičky v tomto znamení tvrdohlavé. Mají rádi rutinu a budou se na vás zlobit, když jim nebudete pravidelně měnit jejich záchůdek. Pokud ale budete dělat to, co si přejí, získáte si jejich srdce a budete mít po svém boku věrného přítele.


Kočička v Blíženci (21. května - 20. června)

Kočičí Blíženci jsou upovídaná a okouzlující stvoření. Jako vzdušné znamení mají tendenci v poletování a získávání si náklonnosti každého, komu se otřou o nohu. Blíženci jsou znamením dvojčat, což může u vaší kočičky vykazovat temperament. V jednu chvíli může být radostná a hravá a v další pak rozčilená až zasmušilá.

Kočička v Raku (21. června - 22. července)

Přijde vám, že je vaše kočička emocionální a milující stvoření? Žije proto, aby vás potěšila? Možná se narodila ve znamení Raka. Kočičky narozené v tomto období se velmi rády starají o ty, které milují. Často tedy svého milovaného partnera olizují na čele a rády se tulí. Pokud však mají pocit, že je jejich láska neopětovaná, stanou se z nich samotářská a nekomunikativní stvoření.

Kočička ve Lvu (23. července - 22. srpna)

Kočičky narozené v tomto letním období si velmi často myslí, že nejsou lvi pouze znamením. Milují být středem pozornosti a patří mezi velmi extrovertní stvoření. Rády svému okolí dávají najevo svou královskou přítomnost. Dále jsou zábavnými společníky, kteří si vyhrají i sami se sebou.

Kočička v Panně (23. srpna - 22. září)

Kočička v Panně nikdy nevynechá den bez pořádné péče. Jako perfekcionista ze záchodku nevynese jediné zrnko podestýlky. Právě kvůli perfekcionismu umí být velmi kritické až upjaté.


Kočička ve Váhách (23. září - 22. října)

Tito chlupáči potřebují mít své vztahy vyvážené a očekávají, že bude jejich láska oplácena stejným metrem. Kočička v tomto znamení velmi dobře přijme nového parťáka. Koťátka jsou spravedlivými (sní pouze svůj dílek jídla a nedělají invaze do misky svého kamaráda) a laskavými tvorečky, kteří mají sklony k nerozhodnosti - pustí se do hračky, ale v půlce boje ji opustí.

Kočička ve Štíru (23. října - 22. listopadu)

Štíří kočičky jsou velmi intenzivní a loajální šelmičky. Občas se jejich intenzita může objevovat v přivlastňování si hraček i lidí, což může mít problematické důsledky. Chlupáči narození v tomto znamení mohou mít teritoriální problémy a také bývají docela často pomstychtiví. Pokud tedy plánujete delší vycházku, ujistěte se, že máte všechny své oblíbené věci schované. Tyto povahové rysy mohou být možná trošku zastrašující, intenzita jejich lásky je však neuvěřitelně hluboká a dělá z nich milující společníky.

Kočička ve Střelci (23. listopadu - 22. prosince)

Máte doma chlupatého snílka, který dokáže celé hodiny zírat z okna na zdánlivé nic? Vypadá to, že je vaše kočička narozena ve znamení Střelce! Nebojí se mluvit pravdu - pokud mají pocit, že musí udělat něco teď, tak to zkrátka udělají a nezajímá je, že jsou třeba tři hodiny ráno. Z toho důvodu se může zdát, že jsou trošku netaktní. Jejich pozitivní a povzbuzující postoje však převažují nad všemi negativy.

Kočička v Kozorohu (23. prosince - 22. ledna)

Kočičí Kozorozi jsou velmi ambiciózní zvířátka. To znamená, že když vaše chlupatice vidí nějaký cíl, nic ji nezastaví. Jejich konkurenceschopnost z nich dělá velmi hravá, ač někdy příliš riskující zvířátka. Jejich láska ke všemu dobrému z nich dělá skvělé společníky v každé domácnosti s dalšími kočičkami.

Kočička ve Vodnáři (23. ledna - 18. února)

Je-li váš tygřík lehce vzpurný a nepředvídatelný, je pravděpodobné, že se narodil ve znamení Vodnáře. Malá koťátka si cení své svobody a je tedy možné, že se budou zprvu lehce stranit. Kočičí Vodnáři milují své přátele a udělají vše pro to, aby to bylo rozpoznatelné.


V jakém znamení se narodila vaše kočička? Máte pocit, že mu výše uvedené popisky odpovídají? Dejte nám vědět!

Související příspěvky

Zobrazit vše

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 08:00 - 20:00
SO-NE: 10:00 - 16:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Vše o plemeni

Kočka a já

Kočičí poradna

Zdraví

Tipy od catio