CATIO MAGAZÍN

Kočičí hry

Aktualizováno: 12. 12. 2020


Co se to na tom monitoru děje?

Co takhle se během vánočních svátků trochu zrelaxovat? Chvíli vypustit od povinností a starostí a udělat si chvíli jen pro sebe, pro to, co vás baví, co vás rozveselí a co v ideální případě bude zahrnovat kočky! Protože jak jinak by milovník koček mohl relaxovat než právě s nimi?

Simon’s Cat

Jistě znáte veselá animovaná videa a obrázky s bílou mohutnější kočičkou, která pokaždé, když něco provede si řekne o jídlo. Tento koncept si zamilovali milióny lidí po celém světě a vy si nyní můžete stáhnout hru Simon’s Cat na mobil, a to jak na Android, tak na Apple. Stanete se tak kocourem Simonem, který sbírá motýly, aby se zalíbil své vysněné kočičí slečně Chloe.

Výbušná koťátka

Nejste zrovna příznivci mobilních her? Jedete před koncem roku na hory s přáteli a rádi byste si zahráli nějakou zábavnou stolní hru, která se snadno převáží a nemá pravidla ve velikosti Bible? Výbušná koťátka je svižná, vtipná karetní hra s motivy kočiček. Hra si před čtyřmi lety získala na Kickstarteru (serveru pro podporu začínajících projektů) neuvěřitelných 8 782 571 $ a vy si ji nyní můžete zakoupit už i v českém jazyce.

Poznámka redakce: Jedete-li na dovolenou, nezapomeňte se o svoji kočičku řádně postarat. Pokud si stále nevíte rady s hlídáním, jsme tu pro vás a o kočičku se vám rádi a s láskou postaráme.

Kočičí hráč

Máte doma tablet a rádi byste do hraní her zapojili i vaši kočičku? Není nic jednoduššího než si stáhnout aplikaci, položit tablet na zem a velká hra začíná! Na internetu jsou různé hry ke stažení od Cat Alone, kde vaše kočička může lovit mouchy, po Cat Fishing od Friskies, kde se z vaší kočkovité šelmičky stane zkušený rybář. Existuje ale i spousta videí, která splní svou funkci podobně jako výše zmiňované hry. Upozorňujeme a doporučujeme mít při podobných hrách na tabletu ochranné sklo pro případ, že by se do toho váš mazlíček pustil se skutečným kočičím zápalem.

#hry #kočičíhráč #hryskočkami #tipnasvátky #kočičíhry #vyzkoušejte #hryprokočky #tipnavolno #tipyvolnýčas

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 09:00 - 18:00
SO-NE: 10:00 - 14:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Kočičí poradna

Vše o plemeni

Tipy od catio

Kočka a já

Zdraví