CATIO MAGAZÍN

Kočičí horoskop: kam patří vaše kočka?

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je váš miláček už od koťátka jako urvaný ze řetězu, zatímco se jiní majitelé stejného plemene dušují, jaký je to u nich doma klidný rodinný mazlík? Nebo snad naopak, slibovali vám akčního rváče a namísto toho je jedinou zálibou vašeho miláčka ležet v jakékoli možné poloze, cpát se a občas cuknout ocasem?  Vysvětlení je spousta, jedním z nich může být i znamení, v jakém se vaše číča narodila. Pokud nevěříte na lidské horoskopy, přesvěčte se alespoň o tom, co podle hvězd dostala do vínku vaše kočka.

Beran (21.3. – 19. 4.)

Dávejte pozor na láskyplné kousance! Koťátka ve znamení berana jsou velice aktivní a mnohem raději než mazlení s vaší osobou budou prohánět a chytat myšky a cokoli, co se u vás doma pohne. Takže je nejvyšší čas dát záclonám sbohem.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Naopak věčnou nenechavkou je koťátko ve znamení býka. Bude vyžadovat více mazlení, krmení, hlazení, drbání, hraní, povídání si o tom, jak moc ho milujete… zkrátka velká zodpovědnost, dokázat mu svou nehynoucí lásku. Ovšem od toho je tady i váš chlupáč, aby vám ji opětoval.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Malí zvědavci, tak by se dalo říkat kočkám narozeným ve znamení blíženců. Těmto rozpustilým drahouškům odpustíte vše, počínaje jejich neustálým hlasitým mňoukáním a konče jejich hyperaktivitou, díky které zdemolují i tu poslední oblíbenou (a pěkně drahou) vázu tehdy z dovolené z Řecka.

Rak (21. 6. – 22.7.)

Malinká ustrašená koule chlupů. To si nejspíš přivezete domů nejdříve. Samozřejmě, čas ukáže i nedůvěřivým rakům, že právě z vaší ruky je ta granulka nejlepší. Ale můžete s tím bojovat jak chcete, při jakékoli známce nebezpečí, šup pod gauč! Tma a malé prostory, to je jejich.

Lev (23. 7. – 22.8.)

Znáte ty reklamy na kočičí žrádlo, kde se po zahradě prohání obrovský tygr? Taky jste určitě viděli známou fotku koťátka, které ve svém odrazu v kaluži vidí majestátního lva. No a přesně tak nějak to je i s našimi mazlíčky. Je jedno jak malé vaše koťátko je a jak roztomile vypadá když si tak slabě kníká. Pro něj je to boj o jeho čest a být vámi, uhnu mu z cesty. Popřípadě jeho královskému veličenstvu naservírovat něco chutného do žaludku. Tomuto miniaturnímu králi zvířat je totiž potřeba věnovat spoustu času, lásky a pozornosti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud znáte (tak jako já) příslušníky hvězdného znamení panny, tak nějak tušíte kam tím mířím. Ne, opravdu si nedělám legraci, svého zrozence v panně musíte opečovávat jak nejlépe to půjde a především, udržovat pořádek! Vše na svém místě, záchůdek jen se leskne, to je cesta k srdci paní kočky. Tedy panní kočky.

Váha (23. 9. –  22. 10.)

Copak nás to vítá za krásné a elegantní stvořeníčko? Ano, je to koťátko ve znamení Vah. A jak je možné, že je takto výjimečné? Je to snadné, ovládá jej totiž planeta Venuše, láska a krása je zaručena. Váš chlupatý mazlík rád přede a mazlí se. Snad aby ještě víc předvedl svou krásu.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Kočky v kočičí kůži. To nedává smysl? Člověk s mazlíčkem ve znamení štíra moc dobře ví, co mám na mysli. Kočky jsou samy o sobě pověstné svými změnami nálad. Mazlíček je šťasten a spokojeně přede, když vtom! záblesk drápků a na ruce šrám. Je to jasné, dotkl ses nesprávného místa, nebo sis dokonce dovolil podívat se na jiného člena domácnosti, než je tvůj ostrý štíří drahoušek. Takže příště opatrně, vášnivou ale zároveň žárlivou povahu štíra je potřeba brát vážně.

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Malí chlupatí dobrodruhové. Zamilujete si jejich láskyplnou povahu, než vám doma nadělají nepořádek a zase na pár dní zmizí objevovat okolí. Milují svůj život, a vy budete milovat je. Jen jim hlavně nechte svobodu a prostor k vybití veškeré té šílené energie. Jinak by se mazlíček změnil v řádícího tygra.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Pokud toužíte po oddaném a vážném příteli do nepohody, je jím kočičák ve znamení kozoroha. Ale pozor, veškerou oddanost a lásku kterou věnuje on vám, očekává také nazpátek. Uražení kozorozi mají rohy. Vlastně drápky!

Vodnář (20.1. – 18.2.)

A konečně kočka nekočka. Doslova pohodář, milující vše živé, tvory malé i velké, běhající i létající. Taková trochu hippie kočka. Mazlíček do nepohody, umí udělat lumpárnu, ale vždy mu to odpustíte. Zvlášť když vás bude vítat u dveří skoro jako pes.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Jak zabavit kočku ve znamení ryb? Je to snadné, dejte jí prostor ke sledování dění za oknem. Vydrží tam sedět i hodiny. Typicky “zapřemýšlená“ při všech svých činnostech, od vyhrabávání steliva ze záchodu po zkoumání nové hračky. To je celá ryba. Nebo ryby? Jo, a do vany ke kaprovi ji moc nepouštějte, to by vám asi nepoděkovala.

Tak a co váš mazlíček? Sedí na něj jeho znamení jako ulité, nebo se jen divíte, co to máte doma za individuum?

#kočičíhoroskop #horoskop #znamenízvěrokruhu #kočičíznamení #znamení #kočičípovahy #zvěrokruh

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 09:00 - 18:00
SO-NE: 10:00 - 14:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Kočičí poradna

Vše o plemeni

Tipy od catio

Kočka a já

Zdraví