top of page

CATIO MAGAZÍN

I kočky si zaslouží hezké Vánoce

Aktualizováno: 12. 12. 2020


Tak kde je ta moje nová rodina?

Vánoce jsou hektickým časem. I kočičky tak poznají, že se doma k něčemu schyluje, zvlášť pokud jim přinesete takovou krásnou vánoční stromovou prolézačku a ozdobíte ji hračkami. Během Vánoc, kdy myslíte na své blízké, byste ale neměli zapomenout ani na vaše chlupáče – nebo kočičky, kterým rodina domů nepřinese jehličnatou prolézačku, protože tu svojí milující rodinu zatím nemají.

Kočičí přání

Kočičí přání je největší charitativní vánoční sbírka pro opuštěné kočky. Je zde mnoho kočičích azylů a organizací, které i o svátcích uvítají vaši pomoc. Najít si tak můžete útulky v blízkosti bydliště, nebo klidně přispět na útulek/organizaci/jednotlivým kočkám na druhé straně republiky. Pomoci můžete hned několika způsoby, ať už je to naplnění misky nebo přispění na zdravotní balíček. 

Co je ale nejkrásnější… kočičky si tu můžete rovnou adoptovat a zajistit jim ty nejhezčí první Vánoce s milující rodinou. 

Nejste zrovna při penězích, přesto byste rádi pomohli?

Už jste slyšeli o akci Click and Feed, neboli klikni a nakrm? Click and Feed je projekt, který má pomoci naplnit misku zvířátkům v útulcích – najdete v něm mimo jiné i spoustu kočičích azylů. A všechno, co musíte udělat, abyste zvířatům pomohli, je denně pouze jednou kliknout! Můžete si na stránce nastavit i e-mailové upozornění, abyste mohli přispívat svým kliknutím každým dnem a měli jistotu, že nezapomenete.

A co pro vaši kočičku?

Samozřejmě je tu kromě spousty opuštěných a v útulku opečovávaných kočiček i ta vaše vlastní, váš mazlík a miláček, který se stará, abyste doma našli vždy tu hřejivou lásku a pohled, který umí právě on. Loni jsme vám zde radili několik nápadů, jak vyrobit pro kočičku snadnou hračku doma. Letos jsme pro ty, kteří v hektickém spěchu nemají dostatek volného času, vyrobili originální Vánoční boxy ve spolupráci s Purinou.

Je ale i spousta dalších organizací, které potřebují pomoci nehledě na Kočičí přání, a jejichž příběhy můžete sledovat přes sociální sítě:

Destiny Paws CZ: Tato organizace pořádá každoročně vánoční mazlící dny, které se letos kvůli velmi špatné situaci, zapříčiněné několika smutnými kočičími osudy, bohužel nekonaly. Přesto ale můžete kočičkám pomoci – nyní hledají příspěvek na kočičí podestýlky!

Bez maminky: Projekt zachraňující koťátka. Momentálně pořádají vánoční aukci složenou zejména z ručně dělaných výrobků, přičemž výdělek za věci půjde koťátkům.

Fousky z.s.: Nezisková organizace na záchranu koček. Najdete je na nakrmnas.cz, kde kočičkám můžete nakoupit potřebné krmení, případně přispět i finančním dárkovým certifikátem.

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 09:00 - 18:00
SO-NE: 10:00 - 14:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Kočičí poradna

Vše o plemeni

Tipy od catio

Kočka a já

Zdraví

bottom of page