top of page

CATIO MAGAZÍN

DIY 1. část: 3 domácí pamlsky pro kočky

Psi udělají pro kousek žvance cokoli. Kočky? Ty si to dobře rozmyslí, jak moc budou smutně koukat nebo prosit. I přesto je ale dobré mít v zásobě pár dobrot a sem tam s nimi tvrdohlavé chlupáče odměnit. A proč si je rovnou nevyrobit sami doma?

Vybrali jsme pro vás 10 receptů, které jsou rychlé, jednoduché a hlavně se po nich budou vaše kočičky olizovat! Ještě než se ale vrhnete do pečení, zamyslete se, co má vlastně váš mazlíček rád. Také pamatujte na to, že ne všechny potraviny, které konzumujeme my, jsou pro chlupáče vhodné. Zmiňujeme například čokoládu, rozinky, cibuli, hrozny nebo třeba sůl.

Sýrová pochoutka

 1. Sýr

 2. Kukuřičná mouka

 3. Voda

 4. Jogurt

Všechny ingredience smíchejte a rozválejte válečkem. Upečte jako pizzu po dobu asi 25 minut a nakrájejte na malé čtverečky. Pokud je upečené těsto zvenčí křupavé a uvnitř měkké, povedl se vám ideální pamlsek.

Nezapomenutelná makrela

 1. Makrela v konzervě

 2. Strouhanka

 3. Olej nebo tuk ze slaniny

 4. Vejce

 5. Pivovarské kvasnice

Všechno dobře promíchejte a položte malé kousky vedle sebe na plech. Pečte asi 25 minut. Budete mít měkké pamlsky plné vitamínů!

Luxusní svačinky

 1. Tuňák v konzervě

 2. Celozrnná mouka

 3. Mléko

 4. Rostlinný olej

 5. Vejce

Smíchejte ingredience dohromady, mléka použijte opravdu jen kapku. Uválejte úhledné kuličky (ne, že by na vzhledu kočkám záleželo) a pečte 10 minut. Pokud vašim kočičkám tuňák nechutná, nahraďte ho lososem nebo šunkou. Budete-li chtít do vašich chlupatých miláčků investovat, přidejte plátek čedaru.

Máte i vy tipy na zdravé mňamky?

Comments


Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 09:00 - 18:00
SO-NE: 10:00 - 14:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Kočičí poradna

Vše o plemeni

Tipy od catio

Kočka a já

Zdraví

bottom of page