CATIO MAGAZÍN

Aplikace pro chovatele koček

Aktualizováno: 12. 12. 2020


To byly časy! Od té doby, co mňoukáš po výstavách, tak mi zbyly jen naše fotky...

Tento příspěvek není určeným zarytým odpůrcům “chytrých telefonů” z řad kočkomilů, ale vám všem, kteří se nebráníte čas od času vyzkoušet nějakou novou aplikaci. Co na to vaše kočka?

Zábavné aplikace

MyTalkingPet (Android, iOS)V této aplikaci doslova oživujete fotky svého mazlíčka a “naučíte” jej mluvit. V základním nastavení až 5 nahrávek zdarma.

Paint for Cats (pro iPad) – Máte už hru pro kočku? V této kočka sleduje myšku a tím maluje obrazy, se kterými se později můžete pochlubit nebo si je zarámovat.

Cat Fishing 2 (Android, iOS) – Na tuto hru jsou různé názory, proto si zkuste udělat vlastní. Čím více rybek kočka packou “chytí”, tím vyšší skóre získá, hra je od Friskies.

Simon´s Cat – Crunch Time (Android, iOS) – Zábavná hra pro páníčky s hezkou kočičí grafikou. Vyžaduje postřeh a dobrou náladu.

Užitečné aplikace

11pets: Pet Care (Android, iOS) – Aplikace pro majitele mazlíčků, do které si můžete zadávat důležité údaje týkající se péče, dávkování léků, atp.

Cat Clicker Training (iPhone, iPad) Přemýšleli jste, jak vytrénovat kočku na různé kousky? Mohla by vám pomoci tato aplikace, kde se kočka zapojí díky svojí přirozené zvědavosti. Další zajímavé počiny téže autorky najdete díky odkazu v názvu aplikace.

Vet Help (Apple Watch)Šikovná aplikace pro měření tepové frekvence a dýchání, může pomoci majitelům “chytrých hodinek” a starších nebo nemocných koček.

Veterinární lékařka Martina Načeradská, se kterou jsme nedávno dělali rozhovor, doporučuje aplikaci pro sledování dechové frekvence koček a psů – Cardalis Dog Heart Monitoring (Android).  

Máte tip pro další chovatele? Doporučíte nám nějakou aplikaci pro radost nebo osvětu? Díky předem…

Foto: Gundela Vogel, Pixabay

#aplikace #zábavapromajitelekoček #hry #aplikaceprotelefony #měřenídechukoček #kočky #kočkyvhrách #měřenítepovéfrekvence #smartphone #zábava

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CATIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 09:00 - 18:00
SO-NE: 10:00 - 14:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY CATIO

Kočičí poradna

Vše o plemeni

Tipy od catio

Kočka a já

Zdraví