O nás

Catio.cz vzniklo vlastně náhodou. Luke, náš šéf s geniální myslí, má kočku. A né jednu, hned dvě. Byl to právě on, kdo přišel s myšlenkou, že péče o mazlíčky by v našich životech měla mít větší váhu. Nelíbila se mu myšlenka, že po odchodu do práce se jeho kočičky nudí, zvlášť když se v práci zdrží a večer musí snášet jejich ukřivděné mňoukání.


Než jsme se nadáli, byla tady firmička. Pravda, tehdy snad o třech lidech, včetně vrátného (ne, toho opravdu nemáme). Snažili se co mohli, aby jim to šlapalo, aby mazlíčci byli spokojení, napapaní, čistí. Postupem času jsme si naprogramovali vlastní platformu Róza, abychom byli blíže páníčkům a mohli poskytovat lepší a nové služby. No a od toho se odvíjela také spokojenost zákazníků. Není žádným překvapením, že to vyšlo. Kdo by přeci nechtěl odjet na dovolenou, služební cestu nebo třeba jen do práce a za rodinou s vědomím, že je o jeho mazlíčka postaráno s láskou a péčí přímo v chlupáčově domově.


Postupně přicházejí další členové, hrdinové, grafici, markeťáci, ajťáci, do redakce a další nadšenci do práce s kočičkama. Tím, jak rosteme, roste i naše vidina cílů a možností. Rosteme i pomocí velikánů jako je Google, neboť jsme se stali součástí jejich programu Grow with Google, který podporuje inovativní, zajímavé a dlouhodobě udržitelné StartUpy.


Tak jsme tady, tým lidí, kteří mají něco společného. Lásku k mazlíčkům. Bavíme se, diskutujeme a snažíme se stále zlepšovat. Vždyť, jaký by byl život bez šťastné kočky?


Naše cesta však dál pokračuje a protože milujeme nejen kočky, ale vlastně všechna živá chlupatá i nechlupatá stvoření, náš StartUp se rozrostl o další část. Tadáááá představujeme Vám Dogio.cz, my Vám totiž pohlídáme a vyvenčíme i pejsky.

Buď součástí našeho příběhu i TY, ať už jako náš kolega, dodavatel, zákazník, nebo třeba fanoušek.

Jsme součástí rodiny

Lidé v Catio.cz

Lukáš Verčík
CEO LazyFriday s.r.o.

​Je nejen vizionářem a ​hlavním ​stratégem, ale i zakladatelem a majitelem startupu LazyFriday, ​Láska ​ke ​zvířatům​ ​u ​něj vyhrává, ​a proto ​projekt ​Catio.cz​ ​založil. ​Aby​ ​se ​spojili ​lidé, ​kteří ​chtějí ​zvířatům​ ​pomáhat. ​Aby​ ​měli domácí ​mazlíčci ​lepší ​život. ​Sám​ ​je ​majitelem​ ​dvou ​chlupatých ​uličníků, ​takže ​přesně ​ví, ​do čeho ​jde. Kromě ​Catia ​se ​Luke ​angažuje ​ve ​svém​ ​startupu ​LazyFriday a také ​jako nezávislý IT expert na FinTech. Pomocí ​své firmy vytváří ​inovativní ​a ​oblíbené ​služby.

Michaela Dočekalová
Provozní ředitelka LazyFriday s.r.o.

Podle jejích slov je workoholička, která nerozlišuje práci od radosti. Dělat to, co člověka baví, v čem je dobrý a navíc to spojit se zvířaty? To je sen! Jde si tvrdě za svým a když si něco umane, nic ji nezastaví. A kdo by neocenil její citlivou upřímnost? Míša ujíždí na pozdních snídaních a na crazy domácích mazlíčcích. Starala se o králíky, potkany, křečky, gekončíky a dokonce šneky. “Když jsem si domů přinesla africké šneky, tak jsem je měla měsíc ve skříni v terárku, protože jsem se to doma bála říct. No jo, mladá a pod dozorem rodičů. Nakonec se mnou miláčkové byli osm let a milovali pivo!” Momentálně slaví Vánoce s roztomilou labradorkou Airou. A její mise v Catiu? Vidět spokojené chlupaté miláčky a jako provozní ředitelka zajistit to, aby vše klapalo jak má a také aby o naší bandě věděli úplně všichni.

Naše skryté packy

Možná jste je na vlastní oči nikdy neviděli a možná je ani nikdy neuvidíte. Jejich práci však můžeš pocítit na vlastní kůži a jsou velmi důležitou součástí našeho týmu. I bez těchto lidí bychom se totiž nemohli posouvat dále.

Karolína K.
Karolína K.

Grafička, Hrdinka a milovnice spánku
Kačka V.
Kačka V.

Grafička, Hrdinka a nenapravitelný snílek
Terka O.
Terka O.

Kopík a coffee mástr
Hanka M.
Hanka M.

Kopík a zahradnice nejen slov
Peťka L.
Peťka L.

Kopík, Hrdinka a máslový croissant lover

Catio.cz si zamilujete vy i vaše kočka!

Chci pohlídat