O hlídání

Balíš ​kufry​ ​na ​dovolenou? ​Přibývá ​úkolů ​v​ ​práci? ​Jsi ​vytížená/ý ​služebními ​cestami? ​Jsou potřeby​ ​rozverného ​kotěte ​nad ​tvoje ​síly? Potřebuješ své kočce podávat léky v době, kdy jsi mimo domov? Catio.cz​ ​je ​tu ​pro ​tebe i pro tvého chlupáče! ​Catio.cz​ ​znamená ​profesionální ​hlídání s láskou a péčí přímo u tebe doma.

​Od spokojeného chlupáče tě dělí 10 jednoduchých kroků:

Objednávka

Vyplň objednávkový formulář na hlídání od Catio.cz.


Můžeš si vybrat svoji Catio Hrdinku, nebo nechej výběr na nás. V platformě Róza ti rádi Hrdinku přidělíme. Potřebuješ zalít květiny, udělat drobný nákup, nebo připravit lahodnou večeři pro tvého chlupáče? Vyber si z našich doplňkových služeb.

Catio Hrdinka


Seznámení

Ty i tvoje kočka se seznámíte s Catio Hrdinkou na úvodní schůzce přímo u tebe doma.


Sepíšete jednoduchou smlouvu, kde bude uvedeno vše, co k nadstandartní péči o tvojí kočku je potřeba vědět a předáte si klíče od tvého bytu. Nelíbila se tobě, nebo tvému mazlíčkovi přidělená Catio Hrdinka? Kontaktuj nás… najdeme jinou, která bude vyhovovat oběma 🙂

Smlouva


Dovolená

Věnuj ​se ​s klidnou ​hlavou ​své ​práci, ​nebo ​zábavě, ​o tvého ​tygříka ​bude ​profesionálně ​postaráno.


Catio Hrdinka bude docházet za tvým mazlíčkem dle zakoupeného tarifu a trávit s ním určený čas. Program se bude skládat z her, na které je kočka zvyklá. Budeme brát ohled na stáří, potřeby a zdravotní stav chlupáče. Zajištěn bude samozřejmě řádný úklid kočičí toalety, přísun čerstvé vody po celou dobu tvé nepřítomnosti, plné bříško chlupáče, ale i podání léků, bude-li tak domluveno. Pro kočku to znamená kvalitní péči a zábavu, bez špetky nudy.

Hlídání


Fotky a videa

O svém miláčkovi budeš díky naší platformě Róza dostávat pravidelné zprávy a fotky. Také nejpozději druhý den od provedeného hlídání nalezneš ve svém profilu video záznam z proběhlé návštěvy. Budeš mít tedy skvělý přehled o tom, co se u tebe doma dělo a jak se tvůj chlupáč měl.


Pokud ti bude velké smutno, můžeš díky profilu na platformě Róza napsat Catio Hrdince o více fotek a zpráv tvého chlupáče. Nebo třeba jen díky chatu mazlíčkovi poslat pozdrav.

Zprávy


Otázky

Po ukončení hlídání následuje závěrečná schůzka, kdy se Catio Hrdinka zastaví osobně k tobě domů, vrátí klíče, zrekapituluje s tebou hlídání, předá ti všechny důležité skutečnosti, které během hlídání nastaly a zodpoví na všechny tvé otázky.


Také ​Vás​ ​poprosíme ​o ​vyplnění ​krátkého ​dotazníku ​ohledně ​Vaší ​spokojenosti ​a ​případných připomínek. ​Dotazník​ ​je ​pro ​nás​ ​důležitý, ​abychom​ ​věděli, ​kde ​je ​potřeba ​se ​do ​příště ​zlepšit nebo ​přidat ​a ​také ​abychom​ ​věděli, ​co ​se ​Vám​ ​líbilo, ​nebo ​jestli ​pro ​nás​ ​nemáte ​tip ​na vylepšení. ​Za ​zpětnou ​vazbu ​budeme ​rádi.

Spokojenost

Catio.cz si zamilujete vy i vaše kočka!

Chci pohlídat