Kariéra

Kariéra

Máš vřelý vztah ke zvířátkům? Přál/a by sis tuto lásku přenést do větších měřítek, do výraznější pomoci? Třeba i denně se podílet na tom, aby se nějakému chlupáči zlepšil život? Je tvojí předností spolehlivost, důvěryhodnost a samostatnost?

Připoj se k nám a přilož ruku k dílu při budování progresivního poslání (a projektu) Catio.cz v rámci Startupu LazyFriday. Co tě bude čekat za odměnu? Dobrý pocit ze smysluplné práce, zajímavá odměna, možnost kariérního růstu i zkušeností ze světa moderního a oblíbeného startupu, kterého poslání je zlepšit život mazlíčků ve střední Evropě.

Kariéra

Jsme mladý, přátelský kolektiv, kde se snažíme, aby práce nebyla jen povinnost, ale zábava. Čas strávený nad věcmi, které mají smysl a které reálně pomáhají mazlíčkům.
Vzájemná pomoc a podpora je každodenní realita. S těmito rozhodnutími tým budujeme, chceš být jeho součástí?

Aktuálně hledáme do naší divize Catio.cz v LazyFriday rodině tyto srdcaře:

Catio Hrdinové

Je chůvou mazlíčků, jejichž majitelé jsou časově vytížení nebo opouštějí byt na nějaký čas. Hrdinka se stará o zábavu, zdraví a hygienu kočky přímo v domě majitele během jeho nepřítomnosti.

Oblast: Brno, Praha, Pardubice, Olomouc

Více o pozici Catio Hrdinka

Obchodní zástupce

Rozvijí naši síť partnerských společností, kterým tak pomáhá ke spokojenějším zaměstnancům i zajímavějším službám. Kde může tam networkuje. Také s radostí vyhledává nové partnery a stará se o ty stávající.

Oblast: Praha

Více o pozici Obchodní Zástupce

Marketingový Manažer

Propaguje Catio i Dogio, zajišťuje aby o nás vědělo co nejvíce lidí a také se stará o růst počtu spokojených klientů a vymýšlí a připravuje nezapomenutelné i netradiční kampaně. Prostě a jednoduše nám pomáhá s marketingem Catio.cz i Dogio.cz.

Oblast: Brno, Praha

Více o pozici Marketingový Manažer

Nenašli jste v​ ​nabízených pozicích tu pravou pro sebe, a přesto máte chuť​ ​pomoci nám Catio i startup LazyFriday budovat a plnit tak naše poslání zlepšovat životy mazlíčků? Zašlete nám​ ​svůj životopis​ ​a krátký​ ​motivační dopis, spolu s​ ​popisem svých vizí -​ ​těch vizí, které by​ ​se v​ ​Catio neztratily, ale zazářily​ ​na prace@lazyfriday.cz.

Catio.cz si zamilujete vy i vaše kočka!

Chci pohlídat