Pohlídáme Vaši kočku u Vás doma, nyní v Brně a brzy i v dalších městech!

Kariéra

KariéraMáte vřelý vztah ke zvířátkům? Přáli byste si tuto lásku přenést do větších měřítek, do výraznější pomoci? Třeba i denně se podílet na tom, aby se nějakému chlupáči zlepšil život? Je Vaší předností spolehlivost, důvěryhodnost a samostatnost?

Připojte se k našemu týmu CatioHrdinů, zachránců mazlíčků před nudou a stereotypem. Hrdinové se starají o zvířátka, když je jejich majitel pracovně vytížen, nebo je mimo domov. Hlídání, péče, hygiena, to vše mají oni, a můžete i vy!, mít pod palcem.

Kariéra

Jsme mladý, přátelský kolektiv, kde se snažíme, aby práce nebyla jen povinnost, ale zábava, čas strávený nad věcmi, které mají smysl a které reálně pomáhají zvířatům. Tykání je samozřejmost a vzájemná pomoc každodenní realita. S těmito rozhodnutími tým budujeme, chcete být jeho součástí?.

 

Aktuálně hledáme do naší Catio rodiny​ ​tyto srdcaře:

Catio Hrdinka

Je chůvou mazlíčků, jejichž majitelé jsou časově vytížení nebo opouštějí byt na nějaký čas. Hrdinka se stará o zábavu, zdraví a hygienu kočky přímo v domě majitele během jeho nepřítomnosti.

Oblast: Brno, Pardubice

Více o pozici Catio Hrdinka

Backend Developer

Je pánem kódu, zná PHP a MySQL jako své boty. Vyvíjí a rozvíjí backend naší platformy Rózy, stejně jako pomáha s podporou jejího každodenního provozu.

Oblast: Brno

Více o pozici Backend Vývojář

Marketigový specialista alias „Marketingový Mág“

Propaguje Catio, zajišťuje aby o nás vědělo co nejvíce lidí a také se stará o růst počtu spokojených klientů a vymýšlí a připravuje nezapomenutelné i netradiční kampaně. Prostě a jednoduše má pod palcem marketing Catia.

Oblast: Brno

Více o pozici Marketingový Specialista alias „Marketingový Mág“

 

Nenašli jste v​ ​nabízených pozicích tu pravou pro sebe, a přesto máte chuť​ ​pomoci nám Catio vybudovat? Zašlete nám​ ​svůj životopis​ ​a krátký​ ​motivační dopis, spolu s​ ​popisem svých vizí -​ ​těch vizí, které by​ ​se v​ ​Catio neztratily, ale zazářily​ ​na prace@catio.cz.

Catio.cz si zamilujete vy i vaše kočka!

Objednat