Chci pohlídat

V MÉM HLÍDÁNÍ MÁM VŽDY VŠE POTŘEBNÉ

Krmení, čištění toalety, hry a mazlení, bez toho to přeci nejde. S malými marody a vrtošivými povahami? S těmi si poradíme také. Aplikace léků i převazy ran nejsou problém. S láskou a péčí pohlídáme jednu i více kočiček přímo u tebe doma.

DÍKY PLATFORMĚ RÓZA VÍM O MÉ KOČIČCE VŽDY VŠE

V naší platformě Róza vidíš, co se u tebe doma dělo. Fotky, texty, video a nejen to, najdeš v naší Róze po každém hlídání. Nejsi se systémy kamarád? U nás stačí pár kliknutí a objednávka, kde vidíš vše důležité je vytvořena.

NA ÚVODNÍ SCHŮZCE SE POZNÁM S CATIO HRDI(N)KOU

Ty i tvůj mazlíček se s naší Catio Hrdin(k)ou – kočičí chůvou setkáte na úvodní schůzce u tebe doma. A pokud si padnete do oka? Domluvíte se na detailech hlídání a také podepíšete dohodu o hlídání. To je vše, péče o tvého tygra je zajištěna.

Tarify Catio.cz Hlídání přes Rok

PROFESIONÁLNÍ PÉČE ZA NÍZKÉ CENY S FÉR PODMÍNKAMI

ŽÁDNÉ SKRYTÉ A NESMYSLNÉ POPLATKY U NÁS NENAJDETE

U NÁS JE VŽDY ÚVODNÍ A ZÁVĚREČNÁ SCHŮZKA ZDARMA

Objednej si ke svému Catio.cz tarifu navíc

DROBNÉ ČINNOSTI V DOMÁCNOSTI

Zalévání květin v bytě a domě, větrání, vynesení odpadků i vyzvednutí pošty ze schránky je samozřejmostí.

ZDARMA ke všem tarifům

PÉČI O TVÉ DALŠÍ MAZLÍČKY DOMA

Ať už kočce dělají společnost rybičky, morče, králík či třeba ještěrka tak si také zaslouží prvotřídní péči.

ZDARMA ke všem tarifům

ZÁKLADNÍ ÚKLID DOMÁCNOSTI

Chceš se vracet do uklizené domácnosti? Naše Hrdinka před tvým návratem zamete podlahu, utře prach, umyje nádobí a urovná věci.

Za příplatek k tarifům.

Dopřej si navíc z našich doplňků a mňoukejte si doma blahem, třeba s plnou ledničkou i bříškem.

DROBNÝ NÁKUP DLE TVÉHO PŘÁNÍ

Je třeba zaplnit ledničku a zrovna nemůžeš na nákup? Nebo potřebuje tvoje kočka doplnit zásobu granulí před tvým příjezdem domů? Naše Hrdinka nákup ráda obstará.

Za příplatek k tarifům.

VYZVEDNUTÍ LÉKŮ PRO TEBE I TVÉHO MAZLÍČKA

Ať už potřebuješ ty sám, nebo tvůj mazlíček zajistit potřebné léky, naši Hrdinové se o to rádi postarají.

Za příplatek k tarifům.

Služby navíc si můžeš přidat k tarifu během objednávky

PÁR ČASTÝCH OTÁZEK K HLÍDÁNÍ

Ruku na srdce…Kolik kočiček je zvyklých cestovat? Být v cizím prostředí, s lidmi, které nikdy předtím nemohli očichat? Tvoje přátele kočička nejspíše zná, všichni však ale víme, jaké to je domlouvání a někdy i přemlouvání, aby se ti někdo o tvého chlupáče postaral. U nás ti stačí pár kliknutí a hned máš 100% jistotu, že o tvoji kočičku bude profesionálně postaráno. Navíc z tepla domova, na který je kočička zvyklá. Žádný stres, jen spousta mazlení a plné bříško od Catio Hrdin(k)y, kterou zvířátko osobně pozná na úvodní schůzce. 🙂

Někdy až příliš péče s dobrým úmyslem, nebo naopak nedostatek péče, může přinést více škod než užitku. Kapsička navíc, trochu mléka, to přeci nemůže uškodit. Jednou, nebo dvakrát vynechaná návštěva? Však to nevadí… Kočička to jistě zvládne. Opak je však pravdou a po návratu tě mohou čekat perné chvíle. Catio Hrdin(k)y, naše profesionální kočičí chůvy ví, jak se o mazlíčka nejlépe postarat. Můžeš se spolehnout, že přijdou za mazlíčkem včas a budou se mu plně věnovat. Tohle vše si navíc můžeš zkontrolovat v platformě Róza, kde máš přehled o celém průběhu hlídání.
Máš! Ten den, co hlídání proběhlo, uvidíš ve svém Catio profilu fotky své kočičky a na e—mail obdržíš zprávu, jak se tvému mazlíčkovi vedlo. Nejpozději na druhý den nalezneš na svém profilu videozáznam z celé návštěvy Hrdin(k)y, ať máš možnost na vlastní oči vidět, jak se zvířátko mělo. Vše na jednom místě, jednoduše a přehledně, vždy přesně víš, jak se mazlíček má.
Všichni Hrdinové jsou zároveň majiteli koček, takže se s nějakým tím kočičím vrtochem už dobře znají. Jsou tedy schopny vypořádat se prakticky s čímkoli, co si kočičí veličenstvo usmyslí. Zároveň však dodrží jasně dané pokyny přímo od tebe. Máte doma
kočičku s přísnou dietou? Na nás smutná očka neplatí a nemusíte se bát, že po návratu domů najdete kočičku o 5 kilo těžší.

Stačí se zamyslet, jaká je tvoje kočka. Preferuje lidskou společnost krátce, intenzivně a raději vícekrát denně? Potřebuje pravidelnou aplikaci léků? Nebo se přijde dlouze pomazlit pouze jednou denně? Prohlédni si tarify a vyber si, co tvůj miláček nejvíce ocení. Pokud i nadále váháš, doporučujeme tarif 60 minut jednou denně. Tento tarif obsahuje dostatek času na péči, lásku i praktické úkony, které Hrdin(k)a musí u kočky stihnout. Nevyhovuje-li ani jeden, napiš nám o tarif na míru a rádi tobě i tvé kočičce vyhovíme.
V den úvodní schůzky se potkáš s Hrdin(k)ou u tebe doma, předáš jí klíče a seznámíš ji s kočičkou. Sami se tedy budete moci přesvědčit, že si společně sedly a přeskočila mezi nimi jiskra. S Hrdin(k)ou se dohodneš na detailech hlídání, informuješ ji o zdravotním stavu a veškerých vrtoších tvého chlupáče a nadiktuješ ji také kontakt na veterináře. Také společně podepíšete dohodu o hlídání. Co se u tebe doma děje můžeš sledovat v naší platformě Róza. Na záverečné schůzce ti Hrdinka předá zpět klíče a pobavíte se o spokojenosti a průběhu hlídání.

Důležité informace k tvé objednávce

Součástí každého jednorázového tarifu je úvodní a závěrečná schůzka, která je zdarma. Bez úvodní a závěrečné schůzky nelze hlídání zajistit.
Je nutné aby majitel mazlíčka byl osobně přítomen na úvodní a závěrečné schůzce.

Platby za hlídání je možné provádět pouze převodem na účet číslo: 2501524194/2010 u Fio Banka, a.s. (IBAN:CZ9020100000002501524194, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX), jako variabilní symbol použijte číslo smlouvy (dohody o hlídání). Prosím vemte na vědomí, že celá platba musí být zaplacena a připsána na náš účet nejpozději den před zahájením hlídání.

KDE JE DOSTUPNÉ HLÍDÁNÍ KOČEK U VÁS DOMA OD CATIO.CZ?

BRNO

V CENĚ TARIFŮ I BALÍČKŮ JSOU ZAHRNUTY NÁSLEDUJÍCÍ OBLASTI:

Brno-střed, Brno-sever, Královo Pole, Líšeň, Bystrc, Židenice, Žabovřesky,Řečkovice, Bohunice, Vinohrady, Nový Lískovec, Starý Lískovec, Kohoutovice, Slatina, Černovice, Komín, Medlánky, Tuřany, Maloměřice a Obřany, Jundrov, Chrlice a Ivanovice.

S PŘÍPLATKEM 100 KČ / NÁVŠTĚVA V NÁSLEDUJÍCÍCH OBLASTECH:

Bosonohy, Jehnice, Kníčky, Žebětín, Útěchov, Ořešín, Bílovice nad Svitavou, Babice nad Svitavou, Řícmanice, Mokrá-Horákov, Velatice, Podolí, Bedřichovice, Šlapanice, Kobylnice, Sokolnice, Telnice u Brna, Újezd u Brna, Otmarov, Rebešovice, Rajhrad, Rajhradice, Popovice, Modřice, Želešice, Moravany, Troubsko, Nebovidy, Ostopovice, Střelice, Omice, Popůvky, Veselka, Rozdrojice, Jinačovice, Moravské Kínice, Kuřim, Podlesí, Lelekovice, Česká, Ořešín, Jehnice a Soběšice.

V CENĚ TARIFŮ I BALÍČKŮ JSOU ZAHRNUTY NÁSLEDUJÍCÍ OBLASTI:

Braník, Břevnov, Bubeneč, Čakovice, Černý Most, Černý Vrch, Dejvice, Háje, Hloubětín, Hlubočepy, Hodkovičky, Holešovice, Hradčany, Chodov, Jinonice, Josefov, Karlín, Kobylisy, Košíře, Krč, Letňany, Lhotka, Libeň, Liboc, Libuš, Malá Strana, Michle, Motol, Nové Město, Nusle, Podolí, Prosek, Radlice, Smíchov, Staré Město, Stodůlky, Strašnice, Střížkov, Vinohrady, Vršovice, Vysočany, Záběhlice, Žižkov, Zličín.

Nejsme zatím ve tvé městké části? Napiš nám na zákaznickou podporu a zkusímě něco vymyslet.

PŘIPRAVUJEME

Benice, Běchovice, Bohnice, Březiněves, Čakovice, Čimice, Dolní Chabry, Dolní Měcholupy, Dolní Počernice, Dubeč, Ďáblice, Hájek u Uhříněvsi, Hodkovičky, Holyně, Horní Měcholupy, Horní Počernice, Hostavice, Hostivař, Hrdlořezy, Cholupice, Kamýk, Kbely, Klánovice, Koloděje, Kolovraty, Komořany, Královice, Křeslice, Kunratice, Kyje, Lahovice, Libuš, Lipany, Lipence, Lochkov, Lysolaje, Malá Chuchle, Malešice, Miškovice, Modřany, Nebušice, Nedvězí u Říčan, Petrovice, Pitkovice, Písnice, Přední Kopanina, Radotín, Ruzyně, Řeporyje, Řepy, Satalice, Sedlec, Slivenec, Sobín, Střešovice, Suchdol, Šeberov, Štěrboholy, Točná, Troja, Třebonice, Třeboradice, Uhříněves, Újezd nad Lesy, Újezd u Průhonic, Veleslavín, Velká Chuchle, Vinoř, Vokovice, Zadní Kopanina, Zbraslav.

Není tu tvá čvrť? Napiš nám na zákaznickou podporu.

PRAHA

OLOMOUC

V CENĚ TARIFŮ I BALÍČKŮ JSOU ZAHRNUTY NÁSLEDUJÍCÍ OBLASTI:

Olomouc – střed, Olomouc – západ, Tabulový Vrch, Povel, Nové Sady, Lazce, Nové Hodolany, Staré Hodolany, Pavlovičky, Hejčín, Řepčín, Neředín, Nová Ulice, Slavonín, Nedvězí, Nemilany, Holice, Topolany, Černovír – Hradisko, Chomoutov, Týneček, Chválkovice, Droždín, Svatý Kopeček, Radíkov, Lošov

S PŘÍPLATKEM 100 KČ / NÁVŠTĚVA V NÁSLEDUJÍCÍCH OBLASTECH:

Hynkov, Příkazy, Náklo, Mezice, Lhota n. Moravou, Střeň, Březce, Benátky, Štěpánov, Mor. Huzová, Stádlo, Hlušovice, Bohuňovice, Štarnov, Tovéř, Dolany, Véska, Pohořany, Bělkovice – Lašťany, Hlubočky, Posluchov, Velká Bystřice, Přáslavice, Svésedlice, Mrsklesy, Kovákov, Vsisko, Grygov, Velký Týnec, Čechovice, Kožušany, Blatec, Charváty, Drahlov Čertoryje, Dubany, Vrbátky, Štětovice, Bystročice, Žerůvky, Hněvotín, Ústín, Luběnice, Vojnice, Těšetice, Rataje